Jak przestać Nagradzać się jedzeniem

Jak przestać Nagradzać się jedzeniemJedno z moich najbardziej żywe wspomnienia w dzieciństwie chodziła na obiad z moją rodziną, kiedy u nas było co świętować. Czy to było bezpośrednio na moją wizytówkę lub gdybym opuścił mój najlepszy czas na 100 metrów баттерфляем, jedzenie było w centrum, jak obchodziliśmy te chwile sukcesu.

W ten dzień, gdy zdarzy się coś wspaniałego, ja do tej pory to pragnienie, aby świętować z jedzeniem, alkoholem lub oba. Otrzymać wynagrodzenie za dobrą pracę? Pop szampan i przynieść na tablicy serem! Pracować nad 13.1 km podczas nauki mój pierwszy pełny maraton? To hamburger i rzemiosło piwo czasie. Wiem, że nie jestem sam w obchodach z pysznych rzeczy w życiu. Ale, jak to moja odblask odpowiedź zmusiła mnie do myślenia, że to nie najlepszy nastrój dla mojego zdrowia.

Od 2017 na horyzoncie, myślałem o innych sposobów, aby uczcić te sukcesy nie za pomocą jedzenia i alkoholu, tak jak moja nagroda główna. Oto sześć sposobów, aby spotkać się bez pomocy jedzenia:

1. ZAPLANOWAĆ PODRÓŻ

Wycieczki na weekend lub dni dziesięć, wyjazdy za granicę są naprawdę atrakcyjne opcje, aby spotkać się i zadrapanie kilka miejsc z tej listy wiadra. A na wakacje może być w postaci nieterminowego spełnienia, to daje coś z niecierpliwością czekamy przez cały rok. Tej zimy planuję długie weekendy, aby pojeździć na nartach i tropikalny wakacje w środku srogiej zimy.

2. ZAPLANOWAĆ DATĘ WYKONANIA ZE SOBĄ

Dlaczego nie wspomnieć niedawny sukces na spotkanie z przyjaciółką i dostać twój pot? Kluczem tutaj jest, aby zaplanować i przeprowadzić na działalności będziesz zachwycony. Moje osobiste ulubione zawierają gorącej jogi i barre. Inne popularne rodzaje działalności obejmują wspinaczka, pływanie kajakiem lub rowerem. Ćwiczenia z kumplem pozwala nadrobić zaległości i podzielić się swoimi sukcesami z innymi. Ten wyrzut endorfin, co dzieje się podczas i po klasy jest dobrym dodatkowym atutem, też.

3. ODPRĘŻ SIĘ3. ODPRĘŻ SIĘ

Jak ktoś, kto lubi dobry masaż, spa-dzień, lub pedicure, ale rzadko dostają te procedury, planuję zmienić samodzielnej pielęgnacji jedzenie. Jeśli osiągnęły swoich celów, zarezerwować sobie godzinny masaż, pielęgnacja twarzy i spa doświadczenie. Wydawać pieniędzy na bilety, aby zobaczyć swojego ulubionego zespołu lub drużyny sportowej. Otrzymał budżet? Stworzyć dobrą, ciepłą kąpiel z pianką i grać w swoje ulubione utwory.

4. WYDAĆ NA ZAKUPY

Zobacz nowy gadżet? Chcę nowe akcesoria mody? To czas zaszaleć na niektóre części крупногабаритныа sprzęt agd, których można by wymienić w związku z mocny cena. Podczas gdy ważne jest, aby budżet na te przedmioty, świętując zwycięstwo zdawało, blender lub morderca para butów może być ciekawy alternatywny sposób, aby spotkać się i świętować swój sukces w nowym obrazie.

5. DAJ SOBIE TROCHĘ “MI CZAS”5. DAJ SOBIE TROCHĘ "MI CZAS"

Jeśli jesteś introwertykiem można rozpaczliwie chcę być sama, i nie ma nic złego. Dać sobie dar zasłużone “mi czas” oznacza, że można Wyłączyć telefon (i skrzynkę pocztową!) i przytulić się z dobrą książką (lub Netflix), poczucia winy.

Jedzenie-to naturalna część wakacji i w żadnym wypadku nie proponuję całkowicie usunąć niektóre z tych przypadków. Myślę jednak, że mając inne wyjścia i sposoby świętowania bez jedzenia może spowodować zdrowe relacje z jedzeniem, a także zdrowego ciała i umysłu. Zdecydowanie czekamy na dodanie kilku tych na moim radarze, na 2017 rok i mam nadzieję, że wy też!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *